Het fundament van systemisch fenomenologisch werk

Course (English)

Course (English)

Presence in stillness with companionship and reflection of horses

Trainers

Marion Latour

Simon Hausner

Locatie

Gieten, Bonnen 55 Gieten

Prijs

€ 895,00

Aantal dagen

3 dagen

Startdatum

14 Jun 2027

Beschikbare plaatsen

Er is nog plaats voor 16 deelnemers.

Aanmelden
Bekijk alle dagen

Course (English)

Presence in stillness with companionship and reflection of horses

Presence, being in and acting from the here and now.

It is something that horses know naturally just like other animals in nature but for us humans it seems a lot harder. Yet it is closer in the essence of ourselves than you might expect.

In this unique and special 3-day masterclass we will expand our awareness and delve deeper into presence and stillness.

OVER DE MASTERCLASS Aanmelden

3 dagen

14 juni 2027
09:30 - 17:00Marion Latour, Simon Hausner-
15 juni 2027
09:30 - 17:00Marion Latour, Simon Hausner-
16 juni 2027
09:30 - 17:00Marion Latour, Simon Hausner-

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Wij sturen maandelijks de nieuwste blogs, vlogs en ons cursusaanbod via onze nieuwsbrief. Blijf op de hoogte en schrijf je in.

Inschrijven

Over het Bert Hellinger Instituut

Mensen zijn altijd in ontwikkeling. Met elkaar, zonder elkaar. In families, in teams, in organisaties. Het systemisch bewustzijn geeft inzicht in het waarom van ons zijn en doen. Met familieopstellingen en organisatieopstellingen ontstaat ruimte voor beweging. Het BHI geeft opleidingen, workshops en trainingen op het gebied van systemisch werk, opstellingen, leiderschap en coachen. Ook werken we rechtstreeks met organisaties die willen leren over hun onderstroom. Zo dragen wij bij aan de ontwikkeling van mens, organisatie en maatschappij.